recep-kumsal

Marmara Üniversitesi Satış Yönetimi 1998, İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü 2002 ile Atatürk Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümünden 2015 yılında mezun olmuştur. 2011 yılından beri Etki Group’da Genel Koordinatör olarak çalışmaktadır.

KLAS Bilgisayar, Bilişim Teknolojileri ve Kırtasiye, UKB Bijuteri San. ve Tic. Ltd. Şti. , Sefa Etiket San. ve Tic. Ltd. Şti. ,Hologram A.Ş. ,Askon Kontrol Sistemleri San. ve Paz. Tic. A.Ş. gibi firmaların çeşitli kademelerinde çalışmıştır.

Etki Group bünyesinde olan Etki Akademi firmasında 30 dan fazla firmaya Kosgeb , Kalkınma Ajansları, DTM destekleri ile AB destekleri konusunda proje yöneticiliği ve danışmanlığı konusunda destek olunmuştur. Etki Akademi bünyesinde Satış ve Pazarlama, Kişisel gelişim eğitimleri ile lojistik sektörüne yönelik eğitimler gerçekleştirmiştir. Etki Akademi bünyesinde 50 den fazla firmada kalite yönetim sistem kurucusu olarak görev almıştır. ISO 9001:2008 KYS baş denetçisi sertifikasına sahiptir.

2013’den sonra 6331 sayılı kanunun yürürlüğe girmesiyle birlikte; Etki Group bünyesinde kurulan Etki OSGB’nin kurulum aşamasında ve diğer süreçlerin yönetilmesinde bulunmuştur.